Napsat recenzi

Pozor - hotel Acapulco je přímo u munočního skladu.

Recenze hotelu Acapulco Resort Convention & SPA ***** (Kypr - Kyrenia - Catalkoy)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 195x
Recenze se líbila: 175 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Varujeme všechny zájemce o hotel Acapulco Beach Resort v Kyrenii na Severním Kypru. Přes cestu od hotelu je jeden z největších muničních skladů, který nám CK zatajila a který vybuchl zrovna, když jsme tam byli s přítelem a známými v září 2019. Šlo nám o život, pokoj byl totálně zdemolovaný a my jsme museli utéct v pyžamu za skálu na pláž. Bylo tam hodně zraněných. CK F***, to ale hodnotí tak, že to je v pořádku a odmítá jakoukoli zodpovědnost a náhradu. CK je velmi neseriózní, cítíme povinnost varovat ostatní!!!

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Průměrné.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Dobrá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Vybavení jednoduché, personál průměrný.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Pláž a moře pěkné.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Vše oplocené, všude vojenské objekty.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Nejhorší dovolená a velmi nebezpečná!!!!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 57
z 80 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kyrenia - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání