Napsat recenzi

Nespokojenost

Recenze hotelu Acapulco Resort Convention & SPA ***** (Kypr - Kyrenia - Catalkoy)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 314x
Recenze se líbila: 47 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Musim říct ze jsme opravdu znechuceni. Dovolená na Kypru stála opravdu za nic. Za vše se muselo platit a to jsme měli all inclusive. Dovolenou tipů all inclusive si představují úplně jinak. Acapulco resort už nikdy nenavštívime.

Dokonce zde nebyli ani zmrzliny pro děti zdarma. Jediný bar kde se dalo konzumovat alkoholické a nealkoholických nápoje byl vzdálen od pláže asi cca 500 metru. Animační programy nestáli za nic. Jediné co bylo fajn z cele dovolené je počasí.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Žádná sláva

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Dobrý

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Žádná sláva pokoje strašně malinke

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Ta byla super

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Už nikdy tento hotel nenavstivim

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 56
z 79 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kyrenia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání