Napsat recenzi

Acapulco resort

Recenze hotelu Acapulco Resort Convention & SPA ***** (Kypr - Kyrenia - Catalkoy)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 128 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byla to naše zatím nejhezčí dovolená. Pokoje čisté, každý den uklizené. Dostávali jsme každý den balenou vodu. Jídlo bylo výborné a velký výběr. All inclusive zahrnovalo jídlo 3x denně, což bylo pro nás úplně dostačující. Kousek od pláže zmrzlina a bar.

Moře bylo teplé, čisté. Pláž písečná s postupným vstupem do moře. Aquapark se dětem taky velmi líbil. Bylo tam využití pro větší ale i malé děti. V resortu byl i malý lunapark a herma, kam jsme také chodili.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Pokoje hezké, čisté.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Velký výběr jídel, vše nám moc chutnalo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Personál byl velmi vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Pláž písčitá s postupným vstupem do moře. Vhodné i pro malé děti.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí hotelu bylo krásné, všude palmy a zeleň.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem z tohoto resortu je velmi dobrý. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 57
z 80 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kyrenia - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání