Napsat recenzi

Merit

Recenze hotelu Merit Cyprus Holiday Village **** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 199x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel super, ale moře vše zkazí. Cestovali jsme s E*** a celkem již tradičně nic moc. Po příletu v 1 v noci musíte borcovi nahlásit narození, číslo pasů, jako by to už nešlo udělat týden dopředu, nejprve ho musíte najít, žádnou cedulku na rozdíl od jiných CK nemá, píše na koleně, protože nějaký stolek by ho asi zdržoval.

Ubytování  průměrně (4/5)

Luxusní.

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

Vynikající, rozmanitá, jestli si už s toho nevyberete, tak nevím. Denně žlutý i červený meloun, nektarinky, hrušky, jabka, banán. Několik druhů masa, ryby každý den, samozřejmě kopce zeleniny, čerstvé, pečené nebo saláty a do toho ještě venkovní gril, kdy od rána borec připravuje vejce na několik způsobu, maso, ryby i zeleninu na oběd i večeři. Je tam i polévka.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

My měli luxus koupelnu, výborné spaní, klimatizaci, televizi, lednici do které Vám každý den dají zdarma vodu, nevím co víc si můžu přát, zvlášť, když tam chodím jen spát. Obsluha v baru výborná, jen dá vždy přednost Osmanovi před našincem. Nabídka v baru - vodka, gin, whisky, brandy, bílý rum, pivo turecké, ale ušlo, víno bíle, červené nalévané přímo před Vámi s 0,7 lahví, ne, jak někde s plastových pytlů, zvlášť bíle bylo velmi lahodné. Hromada koktejlu v ceně, kávy a samo i nealko i džusy s krabic. Hezký je i bazén, který oceníte po vstupu do moře.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Tragédie hotelu, základ boty do vody. Kámen na kameni, ani molo není spásou, na jeho konci je 1,5 m vody. Krásné moře je asi 600 m na jih, u takové maringotky, tam je luxus koupání. Směrem na sever je to ještě horší než u hotelu. Nejhorší je všude ten plast, někde se ty igelity rozpadly na centimetrové i menší kousky, jinde jsou celé plachty nebo kubíkové pytle. Vyjímkou nejsou skleněné lahve. Nikdo za nic nemůže, připlavalo to s moře. Zadarmo lehátka, slunečníky i osušky.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Bordel jako všude, plasty a zase plasty, oni se starají je o svůj úsek, tam by se ti členové našich odborů životního prostředí zbláznili nebo oběsili . V areálu je malý obchůdek a asi 15 min chůze trochu větší. Dá se jet buď taxi nebo bus do města, ale to mě moc nezajíma.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Moře vše zkazí.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání