Napsat recenzi

Kypr

Recenze hotelu Long Beach *** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 138x
Recenze se líbila: 162 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Prima dovolená

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Nádherná poloha u pláže s výhledem na moře

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Na běžné úrovni

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Příjemný personál

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž písečná, část vstupu do moře písek a ploché kameny, opodál již jen písek s pozvolným vstupem, vhodné i pro malé děti.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Promenáda podél pobřeží v blízkosti dalších ubytovacích zařízení.

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Ideální pro klidný pobyt uprostřed zeleně s palmami, pro lidi co netouží po velkých

turistických letoviscích.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 33
z 36 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání