Napsat recenzi

Podzim

Recenze hotelu Hotel Salamis Bay Conti Resort ***** (Kypr - Famagusta - Famagusta)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 184x
Recenze se líbila: 162 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celková spokojenost s dovolenou, krásné a průzračné moře, skvělé animační programy, jídlo výborné, obsluha v jídelně rychlá, takže stoly čisté.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

V hlavní budově v nízkých patrech nad jídelnou jsou dost slyšet agregáty (cca 10 ) klimatizací - chladí jídelnu, ale večer v pohodě.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Jídlo výborné, velký výběr. Úžasné zákusky, saláty a maso. Snídaně - vajíčka - super. Ovoce i zelenina.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

V jídelně rychlá obsluha, ochotná. Animátoři super, ale nenutí k účasti.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž menší, ale na podzim není tolik plná. Moře krásné, čisté i pláž čistá, písečná.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

2 bazény, palmy, zeleň

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Krásná dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 43
z 49 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání