Napsat recenzi

perfektní 5 hvězdiček

Recenze hotelu Noah's Ark Deluxe Hotel ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 231x
Recenze se líbila: 662 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

vše jak bylo uvedeno v popisu hotelu, služby, stravování, moře, bazény, vše na jedničku.

Čistota, ubytování taky nádherné.5hvězdiček

Ubytování  průměrně (4,3/5)

perfektní, odpovídá uvedeným 5 hvězdičkám

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

bohatá, chutná, polévky, zákusky, zmrzlina , pití - všeho hodně , vynikající, na úrovni i úprava stolů, jídla, číšníci, vše na 5 hvězdiček

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

také perfektní, není co vytknout, 5hvězdiček

Pláž a moře  průměrně (5/5)

nádherná, pořád uklízejí, čistá lehátka, velké množství, voňavé ručníky zdarma kdykoli přes den možné vyměnit, moře úžasné, průzračné, teplé, nejhezčí, kdy jsme co byli-5 hvězdiček

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

obrovský areál, který za týdenní dovolenou ani celý nepoznáte , mimo jsme neměli potřebu chodit ani jezdit, s tím jsme ale počítali, protože jsem věděli, kam jedeme, v okolí není nic, ale to nám naopak vyhovovalo, jeli jsme si odpočinout

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

5 hvězdiček- úžasné

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání