Napsat recenzi

Noaks Ark Deluxe a Spa

Recenze hotelu NOAH'S ARK DELUXE HOTEL ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2016
Přečteno: 735x
Recenze se líbila: 568 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená byla prostě super! Jako v pohádce! Jediné co ji narušovalo byla opakující se arogance obsluhy u bazénu na pláži. Jinak byly veškeré služby naprosto luxusní.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Luxusní, čisté, krásné.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Neuvěřitelný výběr všeho. Čistota, super obsluha.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Až na obsluhu baru na pláži prostě super a prvotřídní služby!

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásné, čisté, super pro děti i dospělé.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Nemůžu až tak posoudit, využívali jsme hlavně služby v hotelu.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Pohádková dovolená bez mráčků.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání