Napsat recenzi

Nádherná dovolená

Recenze hotelu NOAH'S ARK DELUXE HOTEL ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 1 268x
Recenze se líbila: 669 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherná dovolená, ubytování super, byli jsme ubytováni ve vilkách - nádhera, celý areál zahrady je hodně veliký, ale stále udržovaný, všude velmi čisto .Několik bazénu, plno lehátek, že nemusíte ráno brzo vstávat, aby se na Vás některé dostalo.Jídlo super velký výběr všeho od masa až po přílohy, ovoce, výborné dorty atd..Personál velmi přijemný a ochotný. Velký tobogán pro dospělé, pro děti oplocená zahrada, kde jsou houpačky, prolejzačky, malinký tobogán atd... Moře - asi metr od pláže jsou menší kameny, ale jen místy pak už je jen písek, pláž byla čistá udržovaná, také plno lehátek.Ten kdo si chce užít super klidnou dovolenou a nechodit po obchodech, které kolem tohoto hotelu nejsou doporučuji.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

super

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

super

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

super

Pláž a moře  průměrně (5/5)

super

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

spokojenost

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

super

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání