Napsat recenzi

Luxusní dovolená, kterou zkazily nevhodně vybrané odlety..příšerná letecká společnost

Recenze hotelu NOAH'S ARK DELUXE HOTEL ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2016
Přečteno: 800x
Recenze se líbila: 561 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Od prvního dne problémy, které kazily dovolenou. První den odlet až ve večerních hodinách...do hotelu jsme se dostali v pět ráno druhého dne...přátelé bez upozornění převeleni do jiného hotelu.

Dozvídáme se, že ani odlet nebude tak jak bylo psáno na voucheru..takže zase zkrácení minimálně o půlden.U tak krátké dovolené, je každá hodina u moře dobrá.Hlavně pokyny přijdou deset dní předem, takže nemůže člověk už nic dělat.

Všechny údaje CK věděla, ale neinformovala nás před odletem.

Lety se přece nasmlouvávají dlouho dopředu, cíleně připravit zájezd o tolik času na dovolené je necitlivé a nekorektní.

Napříště chci vždycky vědět časy letů. Z osmidenního zájezdu zbylo šest dní a sedm nocí se zkrátilo na šest nocí a dvě hodiny.Zkazilo to celkový dojem, z cestovní kanceláře mám dojem, že už nikdy více.

Letadlo tak čtvrté cenové skupiny, ušmudlané, nacpané sedačky.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Příjemné ubytování, jen chyběla druhá postel....museli jsme si nechat ustlat sedačku

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Bez chyby...

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

samota

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem z krásného hotelu zkazila volba odletů..z osmidenní dovolené zbylo jen šest dní..

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání