Napsat recenzi

Kvalitní dovolená.

Recenze hotelu NOAH'S ARK DELUXE HOTEL ***** (Kypr - Famagusta - Bafra)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Přečteno: 1 615x
Recenze se líbila: 825 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Prožili jsme týden velmi kvalitní dovolené- díky hotelu a poskytovaným službám.Negativem je cesta letadlem z Prahy společností CORENDON a povinné mezipřistání v Antályi.Po cca 50 minutách sedění v letadle, kdy nikdo nevystoupí, odletí letadlo na ERCAN.

Druhé negativum je, že kolem hotelu NOAH S ARK nic není.Mimo možnosti návštěvy Famagusty, Kyrenie a dalších míst.Vůbec se nedá srovnat s jižní částí Kypru.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Hotel je 5 hv. a plně tomu odpovídá.Pokoje prostorné, kvalitní úklid atd.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Na vynikající úrovni, široký sortiment všeho.Dá se konstatovat, že je nabídka lepší, než námi navštívené super hotely v Turecku.Nabídka přizpůsobena klientele- můj odhad byl cca 90 % turistů jsou Turci z pevniny.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Bez připomínek.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž velmi příjemná, rozsáhlá, udržovaná.Vhodná i pro malé děti.

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

Nic u hotelu není. Tak cca 3 km na každou stranu.Bafra je úplně nové středisko.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Dávám mu 5 hvězdiček ! Zaslouží si to.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Famagusta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání