Paradisus los Cayos
Recenze hotelu Paradisus Los Cayos Resort ***** (Kuba - Villa Clara - Cayo Santa Maria)
Luxusní Hotel splňující požadavky i náročné klientely, kde naleznete místo pro Relax, sport i zábavu.
Ubytování
Moderně vybavené prostorné pokoje. Vana na pokoji je pecka. I přes to, že byl na pokoji větrák, pokoj při velkých teplech zcela neochladil.
Strava a stravování
Strava v hotelu je dobrá. Nabízí se zde několik restaurací á la carte – nutná rezervace předem. Jídlo jinak formou bufetu. Doporučuji navštívit Sky bar, který nabízí úžasný výhled směrem na moře a při západu slunce je zde moc krásně.
Vybavení, služby a personál hotelu
Ochotný, milý a pozorný personál
Pláž a moře
nádherné, dlouhé pláže s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Moře je krásně čisté a vypadá přesně jako na fotkách. V určitou hodinu se v moři pohybovaly medúzy, které jsou špatně viditelné, ale to je věc, kterou člověk nedokáže ovlivnit. Požahání je podobné spálení kopřivou. Plážový servis je pozorný a vždy lehátka řádně ometl od písku.
Okolí hotelu
-Okolí hotelu je pěkné. Pěkně opečovávané zahrady
Celkový dojem
-Nádherný moderní hotel se skvělým ubytováním, službami, animačním programem. Hodí se pro všechny věkové kategorie.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.