Napsat recenzi

One Gallery - prohlídka hotelu

Recenze hotelu The One Gallery Resort (ex Selectum Family Cayo Santa Maria) ***** (Kuba - Villa Clara - Cayo las Brujas)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

-Moderní, nově otevřený hotel z roku 2023. Plný zajímavých uměleckých děl moderního umění. Najdete zde spoustu zábavy a vyžití.

Ubytování  průměrně (5/5)

-Ubytování krásné, s moderně zařízenými pokoji. Čisté prostory hotelu i okolí. Pokoje jsou klimatizovány (možná až moc)

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vše formou bufetu, vybrané restaurace á la card (je třeba předchozí rezervace). Během dne spousta snacků

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vstřícný mladý a ochotný personál. Za poplatek Wellness , masáže, kadeřnictví a zkrášlující procedury. Spousta dalšího vyžití. Nuda zde rozhodně není.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

-Pláž krásná, dlouhá, s průzračnou vodou. Pozvolný vstup do vody.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

-Okolí hotelu působí trochu jako stroze. Panelákový ostrov.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

-Nádherný nový hotelový komplex, plný moderního umění a designových prvků. Naleznete zde nádherné malby na stěnách.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

zkušený cestovatel: Komerční reklama - nevěřte všemu ! - 19. 4. 2024 19:38

Evidentní komerce, recenze není založena na osobních zkušenostech, ale na informacích přímo zainteresovaných osob ! reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Villa Clara - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání