Recenze hotelu Melia Varadero.
Recenze hotelu Meliá Varadero Resort ***** (Kuba - Varadero - Varadero)
Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty na Kubu a musím říct, že jsem byla více než spokojená. Nádherné prostřední, krásná písečná pláž a komfort - jednoznačně ANO ! :)
Fotografie
Ubytování
Pokoje prostorné, čisté - vše v pořádku .
Strava a stravování
Byla jsem nadšená, široký výběr hlavních jídel, od těstovin, steaků, ryb, zeleniny, pizzy a všeho zdravého i nezdravého - co hrdlo ráčí. Ke snídani vždy čerstvé ovocné šťávy.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál vždy milý a ochotný. Neměla jsem nejmenší problém.
Pláž a moře
Krásná písečná pláž přímo u hotelu - za začátku kámeny, ale popojdete o 15 metrů a všechno skvělé. Na pláži je i beach bar.
Okolí hotelu
Nic mi nechybělo - okolí hotelu čisté, a udržované. Nákupní možnosti přímo v hotelu i kolem něj.
Celkový dojem
Moc se mi zde líbilo, vrátila bych se ihned.
z 2 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.