Napsat recenzi

Pochvala delegátovi

Recenze hotelu Memories Varadero Beach Resort **** (Kuba - Matanzas - Varadero)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 81x
Recenze se líbila: 130 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V tomto hotelu jsem byla od německé cestovky. Protože německy vůbec neumím, ptala jsem se na základní informace tohoto delegáta. Byl velice ochotný, vstřícný a opravdu dobře radil.

Ubytování  průměrně (2,8/5)

Celkem v pohodě, hotel už by potřeboval opravit,

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Pro nenáročné jedlíky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Každý večer společenské akce, včetně diskoték.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Super

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Klidné, hotel je až na konci poloostrova. Nevýhodou je vzdálenost 15 km od města (bank a bankomatů)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Personál a animátoři naprosto bez chyb.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Matanzas - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání