Napsat recenzi

Dovolená krásná, ALE........................

Recenze hotelu Hotel Club Kawama *** (Kuba - Matanzas - Varadero)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 241x
Recenze se líbila: 68 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S mou spolucestující jsme si dovolenou vybraly do hotelu Grand Caribe Club Kawama na základě toho, jak vypadal na popiscích-hotel starší, klidný, koloniálního stylu. Navíc se nacházel na místě, kde je klidné moře.

Po příletu do Havany (140 km od hotelu) nás čekal na letišti delegát CK, který nás posadil do autobusu s tím, že za námi do hotelu nepřijede, ale že se na něho můžeme kdykoliv, i v noci, obrátit telefonem.

Ihned po příjezdu do hotelu (kolem 22. hodiny večer)nám bylo na recepci sděleno, že tam pro nás nemají místo a že pojedeme jinam. Už vzhledem k našemu věku a únavě po 13ti hodinové cestě to byl šok (dovolená nás stála téměř 40 tisíc a my jsme neměly ani možnost posoudit, jestli s námi zacházejí solidně). Z recepce jsme tedy volaly pana B***, našeho delegáta, abychom se poradily. Po několika pokusech nám recepční sdělila, že má vypnutý telefon, nezbývalo tedy než sednout do auta a nechat se vézt do neznáma. V hotelu Playa de Oro na nás naštěstí již čekali a ubytovali nás.

Hotel to byl novější, čistý, pěkný, ale...……..měly jsme tu představu jinou.

V noci ve 2 hodiny nám zvonil na pokoji telefon, volal opilý pan delegát a hrozně se divil, že dostal SMS od nás a že telefon vypnutý neměl.

Po celý pobyt se pan delegát o nás vůbec nezajímal, s čímž jsme se setkaly opravdu poprvé.

Pobyt se nám líbil, ale nastala doba odjezdu. Musely jsme samy kontaktovat delegáta, abychom zjistily informace k odjezdu. Zavolal několikrát a pokaždé bylo všechno jinak. Měnil čas odjezdu, takže jsme si dopravu domluvily (ověřily) samy na recepci hotelu.

Po příletu do Paříže, kde jsme měly jen hodinu na přestup do Prahy, jsme zažily kruté hodiny, protože letadlo odletělo bez nás. (na CK mi před odletem na dovolenou tvrdili, že na letišti v Paříži jsou terminály D a E vedle sebe a hodina postačí-DaE jsou opravdu vedle sebe, ale jen v abecedě, kdo byl na tomto letišti, pochopí).

A tady začíná ta lepší stránka věci-poté, co Air France nám odmítla poskytnout místa v letadle do Prahy v dalším letu a nabízela nám letenky za 208 eur na osobu až za dva dny, zavolala jsem ze zoufalství na CK. Jméno pána neznám, řekl jen, že zastupuje svou CK a během 20 minut mi sdělil, že nám CK P**** zaplatila nové letenky, že se máme znovu odbavit a nasednout do letadla směr Praha. Tomuto pánovi, který na lince CK P**** sloužil 9.4. odpoledne, chceme poděkovat za ochotu. Do Prahy jsme přiletěly sice asi o 7 hodin později, ale jsme doma.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hezký čistý pokoj s terasou a výhledem na bazén uvnitř areálu. Úklid denně, výměna prádla také téměř denně, milý personál.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Byly jsme na Kubě před 5ti lety, ale strava se vůbec nedá srovnat. Byla na velmi dobré úrovni-vybral si každý, maso, ryby, mořské plody, ovoce....

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Souhrnně vzato jsme byly spokojené.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Varadero-co dodat? Bílá pláž, čistá voda, odpoledne přes 30 st. teplá, nádhera, proto tam jedet.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Udržované, čisté.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Krásný pobyt.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Matanzas - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání