Napsat recenzi

Hotel Grand Memories Varadero

Recenze hotelu Grand Memories Varadero **** (Kuba - Matanzas - Varadero)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 105x
Recenze se líbila: 141 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel na krásné pláži Varadera.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje nezaujmou a neurazí. Nesmíte se nechat odbýt a pokud máte na pokoji nějaký problém, musíme neodbytně řešit na recepci. Na většině pokojích samoobslužný rumový bar. Postele pohodlné, a wifi semtam i na pokojích (placená)

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídelna byla často přelidněná, ale jídla bylo vždy dost a bylo skvělé. Stejně tak drinky. Tady bez chybičky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál většinou velmi ochotný a milý. Služby hotelu jsou skvělé.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Není co vytknout. Pláž je prostě úchvatná, navíc máte výhled na ostrůvek. Pozvolný vstup do moře a běloučký jemný písek. Na pláž se jde cestičkou z mangrovů, najdete zde i beach bar. Prostě 1****

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Čisté a udržované ..hotel v pěkné zelené zahradě a má i část pouze pro dospělé - Sanctuary.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Velmi se mi zde líbilo. Tento hotel až na pokoje, které už zažily svoje mohu jen a jen doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Matanzas - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání