Napsat recenzi

Royalton Habana Paseo del Prado

Recenze hotelu Royalton Habana Paseo del Prado Hotel ***** (Kuba - Havana - Havana)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 20 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

-Velice nádherný, moderně zařízený hotel v samotném srdci Havany. Díky tomu, jak vysoký je, nabízí výhled na hlavní město Kuby. Nachází se přímo na promenádě a do centra města je to kousek. Skvělý je Infinity bazén, který Vám poskytne nádherný výhled na hlavní město.

Ubytování  průměrně (5/5)

-Ubytování - luxusně zařízené pokoje mají sprchový kout, ale i vanu uprostřed pokoje. Postele jsou prostorné a vybavení pokoje je nadstandartní. Prostory hotelu vzdušné, stylové.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

-Velký výběr jídla. Strava rozmanitá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

-Personál vstřícný, usměvavý. Služby hotelu parádní

Pláž a moře  průměrně (5/5)

-Krásný výhled na moře nabízí bazén na střeše.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

-Skvělá dostupnost do centra

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nádherný hotel v srdci Havany

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

zkušený cestovatel: Komerční reklama - nevěřte všemu ! - 19. 4. 2024 19:35

Evidentní komerce, recenze není založena na osobních zkušenostech, ale na informacích přímo zainteresovaných osob ! reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Havana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání