Napsat recenzi

Vynikající dovolená

Recenze hotelu Gran Caribe Club Kawama (Kuba - Varadero)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 559x
Recenze se líbila: 67 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Krásná pláž, dobré jídlo, příjemný personál

Ubytování 

Prakticky vybavené pokoje, pohodlná postel, hodnotím až na 4 hvězdičky

Strava a stravování 

Bohatá strava, dobré saláty i vepřové a hovězí jídla, rybí speciality

Vybavení, služby a personál hotelu 

Super

Pláž a moře 

Pěkná, čistá pláž, písčitá

Okolí hotelu 

Upravené okolí

Celkový dojem 

Celkový dojem je velmi příznivý, pražská cestovka T****** do toho také přidala: jako dárek nám věnovala knihu o Kubě.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Eva.michalko@seznam.cz : Pozor podvod!!! - 1. 6. 2019 12:29

Pozor, je to podvod!!!!!!! reagovat
Přidat komentář

Kuba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání