Napsat recenzi

NH Hotels

Recenze hotelu NH Hotel (Kolumbie - Bogota)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 127x
Recenze se líbila: 697 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkný, příjemný 4* hotel poblíž centra Bogoty, během pár minut se dostanete taxíkem, nebo i pěšky do centra města.

Ubytování 

Hezké, velké pokoje, výhled jsme měli bohužel do vnitrobloku, ale vzhledem k tomu, že jsme se na hotel dostali vždy ve večerních hodinách a okno šlo zatáhnout, bylo to jedno.

Strava a stravování 

V hotelu jsme využili pouze nabídky snídaní, kde byly vejce, polévka, spousta ovoce, čerstvé džusy, pečivo, džemy, sýry a šunky. U snídaně můžete pozorovat krásný výhled na okolní hory.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V hotelu nám chyběla možnost bazénu, ve výtazích z důvodu bezpečnosti bylo možno jet pouze do patra, ve kterém jste bydleli, nebo do patra, kde se nachází restaurace. V hotelu je pitná voda, takže se nemusí kupovat v lahvích. Personál milý, mimo recepci pouze španělsky hovořící.

Okolí hotelu 

V okolí hotelu je spousta restaurací, 30 minut chůze od hotelu je nákupní centrum, dá se zde dostat taxíkem za cenu kolem 120 korun/auto.

Celkový dojem 

Příjemné ubytování poblíž centra města se skvělým servisem, v hotelu se anglicky domluvíte pouze na recepci, jinak pouze španělsky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání