Napsat recenzi

Hotel Tamaca Beach Resort

Recenze hotelu Hotel Tamaca Beach Resort (Kolumbie - Santa Marta)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 71x
Recenze se líbila: 720 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc hezký menší hotel přímo u veřejné pláže.

Ubytování 

Pokoje prostorné, hezké s krásným výhledem na moře, doporučujeme sledování západu slunce z balkonů. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři.

Strava a stravování 

V hotelu jsme využívali pouze snídaní, ale dalo se zde připlatit oběd, nebo večeři formou bufetu, vycházelo to zhruba na 300,-/osoba. K snídani velké množství ovoce, vajíčka, placky, polévka, čerstvé džusy.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Přímo před hotelem je velký bazén s lehátky. Personál hotelu velice milý, nápomocný, málo se zde hovoří anglicky.

Pláž a moře 

Pláž se nachází přímo u hotelu. Je zde pár bílých stanů, které patří přímo hotelu, tyto jsme však nevyužili, vždy jsme si nechali věci u bazénu a šli si do moře pouze zaplavat.

Okolí hotelu 

Poblíž hotelu je tržnice, na které se dají zakoupit různé dárkové předměty, oblečení atd, je zde také směnárna a restaurace.

Celkový dojem 

Moc hezký plážový hotel, který je trochu menší, ale díky tomu jsou vždy volná lehátka u bazénu i na pláži.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání