Napsat recenzi

Holiday Inn Express

Recenze hotelu Holiday Inn Express (Kolumbie - Cartagena)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 53x
Recenze se líbila: 662 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

Hezký hotel poblíž pláže s bazénem a posilovnou pro klienty hotelu zdarma.

Ubytování 

Pokoje čisté, prostorné.

Strava a stravování 

V hotelu jsme využili pouze nabídky snídaní, kde byly vejce, polévka, spousta ovoce, čerstvé džusy, pečivo, džemy, sýry a šunky.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V hotelu jsme mohli využívat bazénu na střeše, ze kterého byl krásný výhled jak na pláž tak i na okolní vysoké budovy. K dispozici byla také posilovna. Personál hotelu byl milý, ale kromě recepce nikdo nemluvil cizím jazykem (pouze španělsky). Ve výtazích z důvodu bezpečnosti bylo možno jet pouze do patra, ve kterém jste bydleli, nebo do patra, kde se nachází restaurace a bazén s posilovnou.

Pláž a moře 

Pláž se nachází asi 5 minut chůze od hotelu. Na pláži je spousty prodejců všeho možného. Hlavně tedy slunečních brýlí a ovoce.

Okolí hotelu 

V blízkosti hotelu několik možností stravování. Možnost zajet si do centra města taxíkem.

Celkový dojem 

Hezký hotel s bazénem, který nás uchvátil hlavně díky své poloze na střeše hotelu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání