Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Reef Hotel *** (Keňa - Mombasa - Nyali Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2015
Přečteno: 281x
Recenze se líbila: 575 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená splnila naše očekávání. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli i na safari, tak jsme si našli v ČR nabídky a domluvili si 3 denní safari. Museli jsme si tedy zajistit let do Nairobi, což problém nebyl, pomohla nám s tím práve cestovní kancelář od které jsme safari měli. Zážitek naprosto fenomenální. Hlavně ,když jsme porovnávali ceny, tak právě *** měli nejnižší a služby super.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel se nám strašně líbil. Starší, útulný hotel přímo na pláži.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Pestrá strava,ale stále stejná, což nám nevadilo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál moc milý.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Krásná čistá voda, pláž krásná, jen nevýhoda,když je odliv.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

V okolí hotelu stánky se suvenýry.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Na dovolenou jsme se strašně těšili a dali si body,co chceme na dovolené vidět. Vše se nám splnilo na 1.

Snad se ještě nědky podíváme na stejné místo. Děkujeme i ***** za super organizaci a kdo uvažuje, tak určitě doporučujeme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání