Napsat recenzi

Neptune beach

Recenze hotelu Neptune Beach Resort **** (Keňa - Mombasa - Bamburi)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 74x
Recenze se líbila: 116 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pláž u hotelu Pláž u hotelu
  • Velký odliv Velký odliv
  • Pohled z jídelny Pohled z jídelny

Hotel není špatný

Ubytování  průměrně (5/5)

Velmi dobre pokoje, prostorna koupelna, trezor zdarma a vždy lednice s vodou

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Jídlo opravdu bída

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál špičkový

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Řasy a vůbec ne jako na fotkách:)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Až na jídlo super hotel s fajn personálem

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání