Napsat recenzi

Jednoduché ubytování

Recenze hotelu Bamburi Beach Hotel ***+ (Keňa - Mombasa - Bamburi)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 73x
Recenze se líbila: 166 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel byl jednoduchý, spíše pro nenáročné klienty.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje průměrné, řekla bych, ale vybavené vším, co by člověk, mohl potřebovat: koupelna, fén, telefon, balkon, trezor, klimatizace..

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Výběr jídel byl tak akorát... příjemně mne překvapily dezerty, byly nápadité a velmi chutné. Jinak ochutnala jsem zde skvělou rybu. Možnost nechat si připravit grilované maso na přání.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel je slušně vybaven, nabízí svým klientům bazén, dětský klub, potápění, posilovnu, bar na pláži, plážový volejbal, stolní tenis, squash...

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž je moc pěkná přímo u hotelu, bílý písek..

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu je klidné..

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Tento hotel je takovým průměrem hotelů, které jsem měla možnost vidět.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání