Napsat recenzi

Bamburi beach hotel

Recenze hotelu Bamburi Beach Hotel ***+ (Keňa - Mombasa - Bamburi)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2017
Přečteno: 222x
Recenze se líbila: 329 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byly jsme velice spokojeni s hotelem-jak s čistotou, tak službami. Personál je velice milý a ochotný, probíhají animační programy a každý večer jsou ukázky místních tanců. Určitě bychom se do hotelu rády vrátily.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje jsou jednodušší, ovšem účelně zařízené...mají klimatizaci, televizi, fén, trezor je za poplatek cca 2 dolary na den

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Jídlo je chutné, některé věci jsou stálé a některé se obměňují...mají výborné dezerty

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

pravidelné animační programy, dětský koutek, 3 bazény, masáže, pokud jedete na výlet a oznámíte to předem na recepci, tak vám nachystají balíčky s jídlem na určený čas,

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Při odlivu musíte jít daleko pokud chcete jít si do moře zaplavat, jinak moře krásně teplé, čisté-i když je tam sem tam nějaká ta chaluha, s tím se musí počítat...jinak pláž čistá. Písek je jemný, lehátka a slunečníky jsou hned nad pláží přímo u hotelu...možnost paraglidingu a skůtrů

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Určitě bychom se sem rády vrátily..byla to super dovolená a máme samé hezké zážitky

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání