Napsat recenzi

WATAMU BAY RESORT **** ( dříve Ndovu Beach Village***)

Recenze hotelu Ora Resort Watamu Bay **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 584x
Recenze se líbila: 617 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel spíše moderněji zařízený, uspokojí nenáročného klienta.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Komplex vilek v několika řadách, některé jsou dál od pláže a jídelny. Všechny vilky mají terasu a pokoje s klimatizaci. První řady vilek jsou superior, tzn, že mají navíc tv a jsou moderněji vybavené. Obrázky zde jsou z lepších vilek, kde jsme byli ubytování, ale byli jsme delegátem upozorněni na to, že česká klientela bydlí v těch dál od pláže a starších.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

All inclusive - snidane, obedy, vecere, svacinky- kde byly vetsinou susenky..Víno se i v rámci all inclusive podává pouze k obědům a večeři. Voda 1 l láhev taktéž. Pivo naopak pouze u baru, ale někdy rozlévané z pet lahve. Nealko napoje po cely den. Pitná voda v barelech k dispozici v baru u bazénu. Hlavní bar 10,30-00:00.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Inernet je zde za poplatek 3 eura na hodinu nebo 9 eur na den v okolí recepce.

Tenis zdarma, platí se pouze rakety a osvětlení.

2 bary a 2 bazeny, lehatka a slunecniky zdarma.Obchod se suvenýry, ale předražený.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Velké odlivy a přílivy a řasy v moři.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V okolí hotelu nic není a všechny příjezdy k hotelu vedou drncavou cestou, takže když chce někdo využít výlety, užije si...- ale to je mimo silnici asi v Keni všude..

Od letiste je to asi 150 km a od Malindi 20 km.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel ve kterém je převážně česká a francouzská klientela.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání