Napsat recenzi

Recenze hotelu The One Watamu Bay ****

Recenze hotelu Ora Resort Watamu Bay **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 19x
Recenze se líbila: 113 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel, který se skládá z menších vilek v několika řadách uprostřed zelené zahrady plné květin. Při vstupu do hotelu Vás čeká nádherná recepce s příjemným personálem, který se Vás okamžitě ujme. Projdeme recepcí, kde na nás čeká rozlehlá zahrada, v které najdeme menší vilky, jídelnu, bazén s lehátky a barem, spa.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Komplex vilek. Pokoje jsou moderně zařízené. Na pokoji je televize, klimatizace, lednička, vlastní soc. zařízení, trezor. Na pokoji

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Stravování All inclusive - formou bufetu. Strava byla pestrá, každý najde, to co má rád. Velký výběr mas, zeleniny, ovoce, dezertů. Ke snídani káva, čaj, juice, voda.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Vybavení nové a moderní. Pokud bydlíte ve vilce dál od recepce či jídelny, je slabší signál na wifi. Personál usměvavý, milý, vstřícný a ochotný.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Pláž nebyla moc čistá, všude bylo plno řas a moře špinavé.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V okolí hotelu jsou jen prašné cesty, kde můžete potkat obchodníky se suvenýry, děti které jsou domů ze školy, nebo odpočívajícího domorodce, který se schovává ve stínu před sluncem.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel je moderní a krásný. Určitě ho doporučíme našim známým a přátelům.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání