Již nikdy více
Recenze hotelu Lion Beach Resort & Spa AHG **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)
Fakt nedoporučuji a již vůbec ne s xxx. Nedomůžete se vůbec ničeho. Delegátka je schopná říci na úvodní schůzce, že snídaňový balíček zařídí "svým klientům", myšleno těm, kdo si u ní koupí výlet. Ostatní zřejmě její klienti nejsou...
Ubytování
Pokud si připlatíte výhled na moře, možná jej, jako já, nedostanete. Proč jsem jej připlácel, CK nevysvětila. Horší ovšem je, když klima "funguje" na 28 stupňů, moc se nevyspíte. Dle manažera hotelu je to ale OK.
Strava a stravování
Neurazí, nenadchne.
Vybavení, služby a personál hotelu
Dost schodů, hotel je členitý, jeden bar na hotel je skutečně málo... Bazén poměrně malý a když z něj vylezete, můžete vyhodit plavky, jsou zelené...
Pláž a moře
Hotel je nešťastně položen, na slušnou pláž se docela projdete. Před hotelem je sice moře, ale plné loděk a domorodců nabízející různé výlety. Málo slunečníků, bar na pláži za úhradu..
Okolí hotelu
docela ujde, obchody hned v blízkosti
Celkový dojem
Fakt už nikdy
z 1 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.