Napsat recenzi

Keňa 2020

Recenze hotelu Jumbo Watamu **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 61x
Recenze se líbila: 94 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná země s přírodou, která Vám vezme dech. Nečekala jsem, že si dovolenou takhle užijeme.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Krásný menší hotel, kde najdete klid. Pokud budete chtít na animační programy, tak se dá jít do vedlejšího hotelu, kde každý večer jsou nachystané programy. Kdo hledá trochu klidu, tak určitě tento hotel mohu doporučit. Každý den uklizeno, čisto a dodaná voda.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Trošku jednotvárné, ale vždy si každý vybere.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Všechen personál je milý a ochotný. Služby hotelu mohu hodnotit kladně. Tím, že se jedná o vedlejší menší hotel, tak nemusíte čekat nikde fronty na pití a podobné věci.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Musíte počítat s větším odlivem. Buď máte moře dopoledne nebo odpoledne. Krásná, čistá pláž s bílým pískem Vás nadchne. Je zde pozvolný vstup do moře, pokud ho máte. Lehátka jsou v ceně a vždy Vás obslouží.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Na okolní výlety kontaktujte Filipa na +254 725 750 699na WhatsAppu nebo na Facebooku Pippo Philip Dzombo s kterým se domluvíte česky a hlavně ušetříte cca 50 dolaru, než přes CK. Byli jsme s ním na dvoudenním výletě po Safari, kde jsme díky jemu viděli vše, co jsme chtěli. Nabízí i další výlety ( za opičky, města - kde Vám hlavně zastaví, kde potřebujete, když mu řeknete, co chcete pokoupit )

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Cestuji hodně a Keňu jsme si opravdu zamilovala a budu jedině ráda, když se tam vrátím. Krásná dovolená, kterou mohu jen doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání