Napsat recenzi

Recenze hotelu Jumbo Club Watamu Beach ****

Recenze hotelu Jumbo Club Watamu Beach **** (Keňa - Severní pobřeží - Watamu)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 83x
Recenze se líbila: 111 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel, nádherná udržovaná tropická zahrada.Výborné jídlo, milý personál, perfektně udržované bazény s mořskou vodou.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Čistý prostorný pokoj,s přistýlkou. Postel byla s moskytiérou.K dispozici byla klimatizace, stropní ventilátor,lednička, trezor zdarma. Pokojová služba nám pokoj uklízela každý den a doplnila balenou vodu.Koupelna byla prostorná s wc, sprchovým koutem a bidetem, vysoušeč vlasů byl součástí koupelny.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Jídlo podáváno formou samoobslužného bufetu. Grilování ryb a masa při obědě i večeři provádí kuchař. Těstoviny a špagety vám také na požádání připraví kuchaři během chvilky. Nabídka jídla je velmi bohatá a naprosto vynikající. Obsahuje spoustu zeleniny, mořských plodů, masných výrobků, italských specialit a vynikajícího ovoce. Dezerty, pudinky atd. jsou k dispozici během obědů i večeře. Snídaně obsahují jogurty, džemy, kroasanty, palačinky, pečivo, sýr, šunku a opět na vyžádání vám kuchař připraví čerstvá vejce. Opět zásobeno bohatě ovocem.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Vybavení hotelu velmi pěkné. Wi-Fi dostupná v prostoru recepcí hotelů a taky v prostoru jídelny a baru.Personál byl milý a příjemný.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Překrásná pláž s bělostným pískem s palmami, slunečníky. K dispozici lehátka s matracemi.

Pláž čistá s pozvolným vstupem do oceánu.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

V okolí jsou malé vesničky s hliněnými domky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nádherná dovolená! Hotel můžeme jen doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání