Napsat recenzi

Úžasná dovolená

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Přečteno: 576x
Recenze se líbila: 653 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Milý a přátelský personál, dobrá lokalita, přímo u moře. Klidný hotel navštěvovaný především staršími dospělými bez dětí-to jsme velmi ocenili. Na hotelu jsme byli jediný Češi-kdo se chce družit s čecháčkama,nechť navštíví hotel Coral Key.

Cesta trvala dohromady asi 17hodin-2x mezipřistání+ 3h autobusem z letiště(úsek 100km). Nedoporučuji navštěvovat tuto zem s malými dětmi do 10 let.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Připláceli jsme si lepší pokoj-měl zrenovovanou koupelnu. Byli jsme umístěni blízko recepce a baru, na pokoji doplňovaný minibar každý den-v ceně pokoje. Uklid pokoje probíhal 2y denně-ráno a pak večer. Vždy čisté ručníky, setřeno, a večer Vám i vystříkají pokoj něčím proti moskytům. Na pokoji moskitiéra-ale stejně nás něco poštípalo.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Převažuje italská kuchyně, což nám vyhovovalo. Vždy nějaké maso u večeře, mořské plody, ovoce, saláty, přílohy typu-americké brambory, grilovaná zelenina, rýže, ale i ugali, polévky..vše výtečné a v dostatečném množství. Přidělí Vám stůl, kde pak sedíte celý pobyt.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Úžasný tým animátorů. V hotelu je směnárna, možnost si zahrát volejbal, lukostřelbu, petang, vodní aerobik, animační programy 2x týdně.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Moře za náš pobyt bylo celých 11 dní znečištěné, velký množství řas v moři. Na pláži otravný beachboyové! Dopoledne je velký odliv-musíte ujít tak 500 metrů aby jste si zaplavali, odpoledne je příliv.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Blízko centra Malindi. Jinak typická Afrika.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Naprostá spokojenost, máme v plánu jet letos ještě jednou, ale tentokrát bez CK.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání