Napsat recenzi

SANDIES TROPICAL VILLAGE ****

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 1 205x
Recenze se líbila: 641 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherný hotel v tradičním keňském stylu.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Hotel se skládá z dvoupodlažních vilek. Klimatizace a ventilátor na pokoji. Minilednička, fén, trezor., moskytiéry na postelích.My jsme bydleli v 1. patře a měli jsme obroovskou terasu.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

all inclusive 10-24:00, bar u recepce a bar na pláži. Večer u amfiteátru, pokud je večerní show.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Hotel má 1 bazen s lehátky a slunečníky zdarma.Možnost hrát stolí tenis, beach volejbal, tělocvična, kulečník..to vše zdarma. Zpoplatněné byly masáže a potápečské centrum včetně vodních sportů na pláži.

Wifi kolem recepce a baru zdarma.

Animační programy každý den- tématické dny.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Ručníky na zálohu 20 usd.

Pláž přímo u hotelu. Bar na pláži v rámci all inclusive.

Neodbytní prodejci na pláži.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Hotel se nachází asi 3 km od centra Malindi a 120 km od letiště.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Hotel působil pěkným dojmem, velmi příjemné prostředí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání