Napsat recenzi

Příjemně strávená dovolená

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2014
Přečteno: 453x
Recenze se líbila: 515 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel s příjemným personálem, pohodová dovolená.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Hotel je celkově moc krásný v tradičním africkém stylu s nádhernými společenskými prostory. Ubytováni jsme byli ve standartním pokoji v 1patře s balkónem. Pokoj byl čistý vybaven velkou postelí s moskytiérou standartní vybavení , koupelna byla čistá i když bylo vidět že má již něco za sebou (hlavně u sprchového kloutu). Za celou dobu pobytu jsme se nesetkali s žádným hmyzem v pokoji ani v koupelně pravidelný úklid.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Vzhledem k tomu že hotel má italského majitele a převážně italské hosty strava je sestavene převážně pro jejich spokojenost. Každý den několik druhů těstovin, dušená zelenina, čočka , fazole, rýže na několik způsobů, brambory. Každý den na oběd i večeři fungoval gril, kde si bylo možné dát nějakou mořskou rybu nebo steak (výborné), na výběr bylo velké množství zeleniny i ovoce. Každý má svůj přidělený stůl, obsluha milá a všímavá. Jedinou vítku mám ke snídaním, každý den to samé.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Všechen personál v hotelu moc milý a vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Moře je asi ta nejslabší stránka tohoto hotelu, jsou zde velké odlivy a na pláži zůstává více nebo méně mořské trávy (personál hotelu ji na pláži před hotelem shrabává) . Koupat se dá většinou tak akorát do oběda, pak už je to téměř nemožné protože voda hodně ustoupí a musíte jít dost daleko do moře a tam je už rostlá mořská tráva. Odpoledne je lepší jít do bazénu. Lehátka jsou dřevěná s molitanovým polstrem a je jich dost, ručník za kauci 20 dolarů.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Na pláži číhají prodejci všeho druhu ale nejsou neodbytní, stačí říct ne a oni vám popřejou hezký pobyt a nechají vás být. Jinak za zdmi je to prostě Afrika, spousta pohozeného nepořádku, ale neměli jsme pocit nebezpečí. Lidé jsou zde velmi příjemný.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Do hotelu jezdí ve větší míře starší lidé, takže jestli chcete klidnou dovolenou je to pro vás asi to pravé místo.Je to asi nejhezčí hotel na této pláži s krásnou zahradou a vstřícným personálem, dobrá poloha pro návštěvu Safari.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání