Napsat recenzi

Pohoda

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2016
Přečteno: 252x
Recenze se líbila: 502 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel byl výborný, personál velmi milý a slušný. A také skvělá kuchyně

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Pokoje velmi příjemné a prostorné s výhledem do krásné zahrady.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Skvělá kuchybně, ať už téma bylo affické, či rybý či mořské plody, bylo v vždy výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál hotelu byl velmi úslušný (opravdu velmi, u snídaně se mně minimálně 6 lidí stíhlo zeptat zda je vše OK). No a jen týden mi trvalo, než jsem přesvědčila animátory, že si chci opravdu jen číst.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Moře není určeno ke koupání, je zda smíšené s místní řekou a tak je voda velmi špinavá, plná trávy. Takže koupání bylo hlavně v bazénu.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Typická chůudá černá afrika. TukTukem se dodostanete do cetra za jeden dolar a můžete si užít místní tržiště a smlouvání.

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Pobyt v hotelu byl moc fajn, bez žádných vážných komplikací. Občas vypli proud, tak hned nahodili generátor (nešla pak chvilku klimatizace).

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání