Napsat recenzi

krásná zimní dovolená

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 623x
Recenze se líbila: 543 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Opravdu krásný relax po zimním období u nás doma

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Spokojenost, velký pokoj, soc. zařízení i terasa, klimatizace , větrák a lednice...no prostě vše, co je na dovolené u Moře třeba.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Jídlo velice chutné, snídaně= menší výběr, někdo by mohl být nespokojený, ale nám vyhovovala, celkově hodně ryb a hlavně všechno opravdu chutné, mňam :-)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Nemáme žádné připomínky, personál velice milý a vstřícný a služby vyhovující, všichni se moc snažili a hlavně se jim to i dařilo

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

To už bylo trošku horší, moře nám často uteklo (odliv), a když se vrátilo přineslo s sebou hodně chaluh a trávy, ale bylo ohromně teplé. Bazén slušný, čistý a neméně teplý

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

To, co se očekává v Africe, je to velice chudobná země a je to na každém kroku vidět, je tady vcelku spolehlivá přeprava Tuk, tukem za 100 šilinků do centra na nákupy, kdo chce na trh, nebo do obchoďáku

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Pokud bych měla možnost, určitě bych se tady vrátila, ještě bych chtěla poděkovat naší delegátce Andrejce, která se o nás velmi dobře starala, co bylo třeba zařídila, hodně zajímavostí pověděla a hlavně byla velice příjemná, děkujeme :-)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání