Napsat recenzi

Dovolená a Safari

Recenze hotelu Sandies Tropical Village **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2015
Přečteno: 701x
Recenze se líbila: 469 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolenou jsme koupili v ČR přes P*** t*** a letěli jsme s německou cestovkou. Let i Transfer v pořádku. Služby na výlety, průvodce, delegát v jednom, safari a prostě vše jsme si zajistili už v ČR přes Aleše *** a jeho ženu Lucinku. žijí zde již nějaký pátek a vše zde znají tak, že nám poradili a pomohli i dost s nákupy a pod. Jinak Keńa sama o sobě je nádherná země a safari bylo úžasné. Kdo chce poznávat Afriku doporučuji začít zde.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

Hotel byl podle očekávání. Pokoje prostorné, služby a vybavenost tak jak jsme čekali.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Strava dobrá, jen víc místních jídel bychom uvítali, ale dobré a chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Personál hotelu byl milý a vstřícný. Služby, jak jsem již psal jsme měli zajištěny od Aleše a Lucinky. web no-limit-keny.cz / nebo jsou na fb Kenya Coral Coast / viber i whatsap +254718247004 Opravdu se o nás starali, kam jsme chctěli nás vzali, doprovodili nás a pěkně se o nás pastarali, safari s Mashou bylo opravdu úžasné, viděli jsme skoro celou velkou pětku. Opravdu zážitek. Skvěle zorganizované a řidič prostě věděl co dělá.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

No to popravdě trochu zamrzelo. Pláž byla zanesená jak rostlinami tak místními obchodníčky a prodavači všeho možného. asi třicet lidí na vás čekalo každý den. Ale naštěstí jsme si zajistili odvoz a podle doporučení Lucky jsme jezdili do nedalekého Marina parku.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Tuk tukem za 200šilinků do města k Nakumat centru a nebo na zmrzlinu do Osteria gelateria na pobřeží. Skvělé - doporučuji, italská zmrzlina a dobrá káva..

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Líp jsme si nemohli dovolenou užít. Opravdu Keňa se nám moc líbila a je to nádherná i když rozporuplná a chudá země. Každopádně děkujeme Alešovi a Lucce, že nám ji ukázali tak jak by jsme ji asi sami nepoznali.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání