Napsat recenzi

Recenze hotelu Malindi Dream Garden *****

Recenze hotelu Malindi Dream Garden ***** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 63x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 5
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel na nás působil velmi příjemně. Útulné pokoje,vše fungovalo jak mělo,příjemný personál.Je to klidnější hotel.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje jsou prostorné s ventilátorem, klimatizací, minibar, trezor. Na pokojích je vlastní soc. zařízení, postel s moskytiérou.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Stravování bylo pestré, formou bufetu. Velký výběr mas – kuřecí, hovězí, jehněčí. Velký výběr zeleniny, buď ve formě salátů, grilované zeleniny, či čerstvé zeleniny. Velký výběr ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál je milý a sympatický. Wifi je k dispozici zdarma po celém hotelu.Vybavení pokojů je vkusné a velmi čisté. Služba je fantastická a nelze ji zpochybnit.

Pláž a moře  průměrně (2/5)

Pláž u hotelu je z větší části pokryta mořskými řasami. K dispozici lehátka.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí hotelu je Afrika, prašná cesta plná obchodníků, kteří za každou cenu chtějí prodat turistům nějaký ten suvenýr.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Pěkný, čistý hotel. Mohu každému doporučit!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání