Napsat recenzi

LAWFORD´S ****

Recenze hotelu Lawford's **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2012
Přečteno: 1 592x
Recenze se líbila: 743 čtenářům
Fotografie: 12
Videa: 0
Komentáře: 0
  • spa centrum spa centrum
  • masáže masáže

Hotel byl v roce 2006 kompletně zrekonstruován.

Nachází se v rozhlehlé zahradě přímo u pláže.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pokoje s klimatizací, tv, minibarem, trezorem, fénem a balkonem. Pokoje deluxe jen pro 2 osoby a junior suite maximálně s 1 přistýlkou.

Trezor je za poplatek 2 eura na den a záloha 500 šilinků.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Plná penze.

Nemohu posoudit, ale dle informací od managera snídaně, obědy, večeře + na svačinu sušenky.( velmi podobné u většiny hotelu v Keni)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Hotel nepořádá animační programy, jen 1 x týdně vystoupeni masajů.

Wifi je po celém hotelu a je za poplatek 500 šilinků/den (v době naší návštevy dle kurzu cca 125,-Kč). V hotelu se nacházely 2 bary a 2 bazény.

Za poplatek jacuzzi a lázeňské centrum( obyčejné).

Golfové hřiště se 3 jamkamy zdarma.

Hotel nabízí i služby prádelny.

Pláž a moře  průměrně (2,5/5)

Dlouhá písečná pláž, kam se chodí koupat i místní. Lehátka a slunečníky včetně záteras proti větru zdarma. Plážový volejbal zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel je asi 300 metrů od centra a 120 km od letiště v Mombase.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Tento hotel jsem viděla v rámci infocesty a byl již zavřený, protože byl konec sezony, tudíž se mi hotel špatně hodnotí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání