Napsat recenzi

Prohlídka Diamonds Dream of Africa ****

Recenze hotelu Diamonds Dream of Africa **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 49x
Recenze se líbila: 123 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel působí velmi příjemnou a klidnou atmosférou. Hotel se nachází přímo u pláže. Hotel je luxusní, pro náročné klienty.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoje jsou prostorné s ventilátorem, klimatizací, minibar, trezor. Na pokojích je vlastní soc. zařízení, postel s moskytiérou. Pokoje jsou krásně upravené a čisté.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Na hotelu je lázeňské centrum, obchůdek se suvenýry, bar. Bazén se slunečníky, lehátky a osušky (zdarma). Hotel se nachází v rozkvetlé zahradě. Personál je milý a sympatický. Wifi je k dispozici zdarma po celém hotelu.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Bláž s bílým pískem. Na pláži byl dostatek kokosových palem, díky nimž byl příjemný stín. Vstup do moře byl pozvolný, ale moře bylo bohužel plné chaluh.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Cesta k hotelu je prašná. Po cestě na hotel je vidět obyvatele Keni, kteří pracují okolo svých chýší či odpočívají ve stínu svého domu.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel byl luxusní, vřele doporučujeme. Bylo zde klidné prostředí, vhodné pro relaxaci a odpočinek.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání