Napsat recenzi

Klid a pohoda

Recenze hotelu Diamonds Dream of Africa **** (Keňa - Severní pobřeží - Malindi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2013
Přečteno: 343x
Recenze se líbila: 508 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0
 • restaurace restaurace
 • bazén bazén
 • pokoj pokoj
 • koupelna koupelna
 • hotelová pláž, dál už pouze veřejná hotelová pláž, dál už pouze veřejná
 • hotelová pláž hotelová pláž
 • Malindi Malindi
 • Malindi Malindi
 • místní cesty místní cesty
 • Marafa Marafa
 • nedaleká pláž mimo Malindi nedaleká pláž mimo Malindi

Velmi klidný, malý hotel. Většinou se uvádí nový, myslím, že pár sezon už má za sebou.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Velmi prostorné, pěkné pokoje, vždy pečlivě uklizené.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Strava nám chutnala, převážně jehněčí, hověží, těstoviny, většinou obědy a večeře servírované, výběr ze 2 polévek a 3 hlavních jídel + menší bufet. Snídaně stále stejné a malý výběr.

Po týdnu se jídla opakovala.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Personál velmi ochotný, úslužný a stále usměvavý.

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Pláž a moře velké zklamání.

Pláž u hotelu byla velmi čistá, do moře se muselo přes veřejnou, kde číhali neustále beach boy, kteří byli neskutečně otravní, každý pokus o procházku jsme po pár minutách vzdali, byli jako naše stíny, stála v patách. Moře plné chaluh a po přílivu i pláž, takže jsme se vůbec nekoupali.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

V okolí hotelu není velká možnost procházek, ale dá se dojet místní dopravou, nebo taxi do blízkého Malindi za 1EUR za osobu, ovšem ve městě není moc prostou pro nákupy. Doporučuji najmout si místní taxi a nechat se provést celým městem, cca 3 hodiny za 20 EUR pro 4 osoby, velmi pěkná je i roklina MARAFA a pro milovníky moře doporučuji blízkou veřejnou pláž, která je opravdu nádherná.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Pěkný klidný hotel pro ty, kterým nevadí trávit dovolenou u bazénu. Pobyt s malými dětmi nedoporučuji, není tu pro ně žádná zábava, ale lze trávit čas i v sousedním velkém dceřiném hotelu, využívat jeho služeb kam jsme měli volný přístup, jejich návštěvníci ovšem k nám nesměli.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Severní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání