Napsat recenzi

Neptune Village Beach resort plus Safari

Recenze hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa **** (Keňa - Jižní pobřeží - Galu Beach)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 196x
Recenze se líbila: 154 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Tsawo West Tsawo West

Dovolenka vo svojej podstate dopadla super. Safari, sprievodca, ubytovanie, jedlo bolo velmi dobre. Jedine by sme mozno uvitali po tolkych hodinach letu nejaky oddych v Mombase. Kedze odlet bol 17:50 a prisli sme okolo 9:00 rano do Mombasy a cakala nas hned 7 hodin v aute.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytovanie bolo dobre, prostriedie nadherne ci uz na safari alebo na plazi. Uvitali by sme redukcie na zastrcky na izbach, kedze vsade bola povacsine europska klientela. No na to sme boli pripraveny a pred odletom si kupili vlastne.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jedlo bolo velmi chutne, vyber velmi dobry. Jedine v Taita Hills sme boli mierne sklamany, ze na veceru bol obmedzeny vyber. No jedlo bolo dobre. Niekedy sme nestihali sa kludne naranajkovat pred rannym safari, kedze sa cakalo na pripravu vajicok. Na plazi bol velky vyber hoci sme cakali vacsi vyber morskych plodov. No na jedle sme si aj tak stale pochutnali a mali co vybrat. Presne podla nasej chuti. Vela zeleniny, zaujimave ovocne salaty a dobry vyber mäsa.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

To bolo stale na 1. Personal mily, usmievavy a ochotny splnit kazde zelanie.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Plaz bola nadherna, voda prijemne tepla ale ako vacsina sme si velmi more nevychutnali. Po par sekundach boli pri nas miestny predajcovia vyletov. Jediny cas volne sa prejst po plazi bol pri rannom behu pred 7 hodinou.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Bazen perfektny. Tens sme vyuzivali dost casto, kedze do mora sa tazko dostavalo kvoli miestnym predajcom. Bar, Snack bar, Restauracia super. Animatori hotela na plazi boli perfektny. Uzili sme si to tam s nimi.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Safari uzasne, uzasny sprievodca na Safari, nadherne zvierata, krasna priroda, mily ludia, krasna krajina. Na par malickosti sme si uzili dovolenku a vratili stastny domov.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání