Napsat recenzi

Krásný pobyt

Recenze hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa **** (Keňa - Jižní pobřeží - Galu Beach)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 193x
Recenze se líbila: 116 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherné patrové budovy v africkém stylu, které se nacházejí v krásně zahradě.

Ubytování  průměrně (5/5)

Každá budova má 4 pokoje s terasou. Vybavení pokojů je klasické, nic dalšího k pobytu nepotřebujete. Velké a vysoké postele, menší chladnička, sprcha atd. Není potřeba adaptér, zástrčka typu G je tvořena trojicí kolíků. Kolíky mají obdélníkový průřez a v pohodě jsem dal nabíječku foťáku a mobilu do zástrčky.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Allinclusive se vším všudy. Vybere si každý. Sladké pečivo, sýry, salámy, těstoviny, rýže, brambory, hovězí, kuřecí, vepřové maso, párky, zelenina, sladké ovoce, zákusky apod.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál usměvavý a komunikativní. Animátoři se celý den starají o pohodlí klientů.

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž se pravidelně uklízí, je široká a písek jemný a bílý. Oceán příjemně ohřátý, čistý. Nezažili jsme vlny a příliv a odliv není tak citelný. Žádné medúzy.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Tento hotel leží mezi dalšími hotely značky Neptune. Má krásnou krásnou a velkou zahradu s palmami. Před hotelem jsou 3 místní cestovní kanceláře, místní masáže a obchod. Větší a výborně vybavené obchodní centrum je asi 5 km. Nakoupí se tam všechno a platí se pouze keňským šilinkem.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel všem doporučuji, opravdu krásná dovolená.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání