Napsat recenzi

Dovolená

Recenze hotelu Neptune Paradise Beach Resort & Spa **** (Keňa - Jižní pobřeží - Galu Beach)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 103x
Recenze se líbila: 128 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nejhezčí hotel v okolí. Jen při odletu z Prahy s přestupem ve Frankfurtu je hodina na přestup dost málo.

Ubytování  průměrně (5/5)

Vše uklizené, žádný problém. Opičky vám přijdou až na balkon. Žádného komára jsme s manželkou neviděli, ani na safari.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

O něco menší výběr, ale nají se každý.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál milý, ochranka chodí 24 hodin po areálu.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Oceán teplý víc než 30 stupňů, žádné vlny. 150m od pláže někde stále stačíte. Někdy jste v oceánu zcela sami. Pouze pláž by mohli uklidit od chaluh.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Zcela jiný svět. Doporučuji vycházet pouze s delegátem. Safari úžasné, doporučuji si připlatit za Jeep, místo dodávky a jet pouze 4 lidi. Přespání na safari je v hezkém hotýlku.Cena pro jednoho za safari cca 330 dolarů.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nádhera v hotelu, bída venku, budete si teprve vážit, kde žijete.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání