Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa **** (Keňa - Jižní pobřeží - Galu Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 120x
Recenze se líbila: 165 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je velmi pěkný, klidný, vkusný. Bydlí se ve vilkách, které mají každá po čtyřech ubytovacích jednotkách.

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování je velmi příjemné, pokoje jsou pěkně zařízené, klimatizované, koupelna čistá.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava výborná. Spousta jídel na výběr, vždy i teplá jídla připravovaná přímo před hostem. K obědu grilovaná masa, ryby.. k snídani vejce, palačinky, vafle.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotelové pokoje jsou vybaveny velice slušně - doplňována pitná voda na pokoji, je k dispozici varná konvice s kávou a čaji, postel s moskytiérou, koupelna je sprchový kout, velké zrcadlo, dvě umyvadla, wc - vše udržované.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Diani beach - krásná, čistá, písečná pláž s bílým, jemným pískem. Moře teplé. Odliv není tak výrazný, že by to mohlo komukoliv vadit. Za mě velká spokojenost!

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Hotel je vzdálený městu, takže v okolí hotelu je celkem klid, ale neměla jsem moc možností se podívat mimo resort.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Celkový dojem z hotelu mám výborný. Krásné koupání, pěkné, čisté ubytování.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání