Napsat recenzi

Krásný hotel

Recenze hotelu The Sands At Nomad (Keňa - Jižní pobřeží - Diani Beach)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 74x
Recenze se líbila: 170 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel The Sands At Nomad musím moc pochválit, je to velice příjemný hotel s vysokým standardem komfortu.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásné, čisté, vkusné pokoje.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Bohužel jsem neměla možnost se v tomto hotelu najíst a tak budu hodnotit jen prostředí restaurace, které je velmi pěkné, krásně zařízené, velice udržované, zaujala mě i vinotéka, která je hostům k dispozici s nesčetným výběrem skvělých vín.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

V hotelu najdete vše, co potřebujete, Bazén, krásnou pláž, velmi pěkné pokoje, spa, vodní sporty, knihovnu, vinotéku...

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Pláž je nádherná, klidná, veliká s bílým jemným pískem hned u hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Hotel je situovaný v Ukundě v původním lese.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel je nádherný, opravdu jsem se tu cítila dobře, určitě bych sem vzala svoji rodinu, je to krásné prostředí i pro náročnější klienty.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání