Napsat recenzi

Dobrá základna pro safari - Shimba Hills, Tsavo, Masai Mara !

Recenze hotelu Papillon Lagoon Reef Hotel *** (Keňa - Jižní pobřeží - Diani Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2012
Přečteno: 870x
Recenze se líbila: 512 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 3
Komentáře: 0
  • Prehistorická konstrukce katamaranů - Mombasa, Kenya (Papillon Lagun Reef) Prehistorická konstrukce katamaranů - Mombasa, Kenya (Papillon Lagun Reef)
  • Shimba Hills - buvol kaferský Shimba Hills - buvol kaferský

Galerie videí

Velmi dobrý hotel (čistota, klid, ochotný personál a dobré jídlo).

Klidný hotel, vhodný pro všechny věkové kategorie co chtějí mít o dovolené pohodu a klid. Zahrada hotelu je obývaná kočkodany, ještěrkovci a ptáky takže víte, že jste nedaleko skutečného deštného pralesa. Ideální pro návštěvu Simba Hills, velké rezervace Tsavo National Park nebo Masai Mara. Využili jsme přímo zprostředkování domluvené na pláži - dohoda byla vždy dodržená a výlety (i vícedenní včetně vstupenek, stravy a ubytování, atd.) perfektně realizované. Lze to ovšem zajistit i prostřednictvím hotelu.

Nutné očkování !

Ubytování  průměrně (5/5)

Pěkné pokoje s vybavením (koupelna, wc, tresor, klimatizace), balkon do zahrady..

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Velmi dobrá strava, žádné zdravotní problémy. Samozřejmě pít jen balenou vodu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel má základní vybavení (krásný vnitřní bazen, volejbalové hřiště, at.) Je zde skutečně tropická vegetace a nádherný obrovský baobab.. Na stromech uzrávají kokosové ořechy, které můžete ochutnat...

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž je písečná a veřejně otevřená, volný přístup i do širokého okolí (pobřeží). Před pláží je malý reef (tam lze doplavat nebo vás tam svezou na originálních "!pravěkých" katamaranech, vydlabaných z kmene stromu.). Proto zde nejsou velké vlny a lze se prakticky vždy koupat (pokud není na moři bouře) Vysloveně je to vhodné i pro malé děti - písek, voda, sluníčko...

(Chodí se tam koupat i děti které jsou v místních misijních školkách).

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Do Mombasy se lze dostat mikrobusem, je to cca30 min.

V okolí hotelu jsou zahrady ostatních sousedících hotelů ve kterých se nachází i paviáni....

Není to hotel, ve kterém (či jeho okolí) pulsuje noční život.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Klidný hotel, ochotná obsluha a velmi čistý.

Krásné teplé moře. Ovšem korály v blízkém okolí nejsou - jde o dlouhé písčité pobřeží)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání