Napsat recenzi

Krásná dovolená !!!

Recenze hotelu Jacaranda Indian Ocean Beach Resort **** (Keňa - Jižní pobřeží - Diani Beach)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2013
Přečteno: 959x
Recenze se líbila: 570 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0
  • recepce recepce
  • jídelna jídelna
  • snídaně snídaně
  • bez komentáře bez komentáře
  • bazen bazen
  • zahrada + ubytování zahrada + ubytování
  • místní doktor(šaman) místní doktor(šaman)
  • naši přátelé-masajové naši přátelé-masajové

Nádherná dovolena v krásně zrekonstruovaném hotelu,utulné pokoje,vše fungovalo jak mělo,příjemný personál,jídla hodně,upravena zahrada,blizko do města kam se dostanete tzv.matatu za par šilinku.Je to klidnější hotel.V Keni jsme byly již po čtvrté ale opět bych se tam rad vrátil.

Ubytování  průměrně (4/5)

Vse bez problemu a čisto

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vseho bylo dost jen menší výběr

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

bez chyby,ochotny,vse čisté.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

plaž čista,větší odliv a moře kolem 30 stupnu

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

upravené,krásná zelen.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nemame co vytknout,rádi se tam vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání