Napsat recenzi

Nádhera

Recenze hotelu The Sands At Chale Island (Keňa - Jižní pobřeží - Chale Island)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 105x
Recenze se líbila: 191 čtenářům
Fotografie: 24
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel je unikátní v tom, že je to vlastně resort na malinkém ostrově, při přílivu se pluje na ostrov lodičkou, při odlivu traktorem.

Ubytování  průměrně (5/5)

Ubytování je skvostné, opravdu velice komfortně vybavené pokoje - trezor, klimatizace, minibar.. Pokoje jsou ve vyšších vilkách, takže je možno mít krásný výhled na moře mezi vzrostlou zelení.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídlo vynikající! Vynikající zelenina připravovaná různými technologiemi. Já jsem si oblíbila řepu, pečenou s kořením a posypanou slaným sýrem, ta byla bezchyby. Každý den personál hotelu loví čerstvé ryby, které tam před vašimi zraky připraví. V hotelu The Sands of Chale Island jsem si měla možnost pochutnat i na výborných krevetách a zákuscích.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

V hotelu je k dispozici několik bazénů, wellness, fitness centrum, je možno provozovat plážové sporty a navštívit 3 restaurace.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná bílá písečná pláž.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je přímo součástí malého ostrova. Je obklopený původními lesy a hustým porostem.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Dojem z hotelu je výborný, velmi příjemné prostředí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání