Realita

Recenze hotelu RIU Funana Hotel ***** (Kapverdy - Sal - Santa Maria)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,7
(na základě 18 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2025
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Úvod do reality.

Ubytování 

Momentálně v době psaní této recenze se nacházím v hotelovém rezortu.

Již čtvrtý den řeším zatékání vody ze stropu a nefungující elektřinu.Tak jak je místní obsluha milá,tak i neochotná jelikož již čtvrtý den se nic nelepší a když už jsme chtěli náhradní pokoj,tak se nám dostalo náhrady v podobě vrzajiciho pokoje, který se mohl pišnit pomalu vlastní zoo.

Strava a stravování 

Jídlo je dost průměr a to bych řekl, že je vcelku střízliví pohled.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Ano jsou tu milí,ale trpí tu na lhostejnost, která není při prvním pohledu zjevná.

Pláž a moře 

Moře a pláž jsou příjemné místo na odpočinek,dokud vás nezačnou palmy které zde fungují jako slunečníky bombardovat větvemi a kokosy.

Okolí hotelu 

Hromada , taxíků, lidí co vám nabízejí zájezdy čí zapůjčení vozidel,kterých bych se vůbec nebál.

Pokud máte někdo v plánu se tu projet ,tak to udělejte,ale ve městě dávejte pozor na díry o velikosti kráteru po granátu.

Celkový dojem 

Co bych asi měl napsat? Řeším 3/4 zájezdu problémy a to samozřejmě nikdo nechce.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené